توزیع کننده نوار نقاله بارگیری تریلی

نوار نقاله ها ابزاری هستند که برای حمل و جابه جایی مواد و کالاها در کارخانه ها، فروشگاه ها و استخراج معادن و… از آنها استفاده می شود و باعث سهولت و هر چه سریعتر شدن کارها می شود و احتیاج به نیروی بدنی زیادی ندارد.

یکی از این نوار نقاله ها، نوار نقاله بارگیری تریلی است که با استفاده از آن مواد فله و بسته بندی را به ماشین های حمل بار مانند کامیون و تریلی با صرف کمترین نیروی جسمی منتقل می کنند.

توزیع کننده نوار نقاله بارگیری تریلی

اطلاعاتی درباره نوار نقاله چرخدار

اطلاعاتی درباره نوار نقاله چرخدار نوار نقاله های در دو نوع ، نوار نقاله متحرک و ثابت وجود دارند و تسمه نقاله هر نوار نسبت به کارایی آن با هم فرق می کنند و بسته به نوع بار و کالای جابه جایی سفارش داده میشود و توسط شرکت های نقاله ساخته میشود.

معمولا نوار نقاله های داخل کارخانه و شرکت ها که برای تولید یا مونتاژ کالا استفاده می شود از نوع ثابت و نوار نقاله های بارگیری متحرک است تا بتوانند نسبت به جایی که کامیون قرار گرفته جا به جا شود که این جابه جایی نوار نقاله ها شبیه به حرکت خودرو است و از طریق چرخ های بادی که در زیر نوار نقاله تعبیه شده اند صورت می گیرد که به نوار نقاله چرخدار یا نوار نقاله تریلی معروف هستند همچنین ارتفاع آن با توجه به ارتفاع کامیون تنظیم میشود.

این نوار نقاله باعث تسریع در کار و کاهش زمان بارگیری و نیاز کمتر به نیروی کارگر دارد و در هزینه کارگر صرفه جویی می شود.در انتخاب نوار نقاله باید دقت شود که نوار توان و نیروی کافی برای وزن کالا و جابه جایی را داشته باشد.

پخش نوار نقاله از طریق شرکت ها و کارخانه های تولید نوار نقاله صورت می گیرد.شما می توانید با مراجعه به سایت فروش و عرضه از قیمت نوار نقاله ها اطلاع کسب کنید و بعد اقدام به خرید کنید.

قیمت انواع نوار نقاله بارگیری تریلی

قیمت انواع نوار نقاله بارگیری تریلی نوار نقاله های ثابت به صورت مستقیم، منحنی، دایره ای وچرخشی بنا به کاری که انجام می دهند تقسیم می شوند و نوع تسمه آنها بنا به کالایی که می خواهند جابه جا کنند با هم فرق می کنند مثلا نوار نقاله اسلت برای مواد و کالاهای سنگین و داغ استفاده میشود و معمولا سطح صافی دارند.

و نوار نقاله مونتاژ برای مونتاژ قطعات طراحی میشود در این حالت هر کارگر کنار نوار نقاله ایستاده و هر کدام یک کار از مونتاژ و بسته بندی را انجام میدهند و نوار نقاله توری که برای خشک کردن یا سرد کردن مواد غذایی از آن استفاده می شود.

و نوار نقاله غلتکی برای حمل کالا در سراشیبی به کمک برق و چرخ زنجیر استفاده می شود. توزیع و پخش کنندگان انواع نوار نقاله چرخدار و ثابت اقدام به فروش بی سابقه با قیمت های باورنکردنی کرده اند.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵٫ تعداد آرا: ۰

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.