خرید نوار نقاله پیچشی به صورت عمده

نوار نقاله که با نام تسمه نقاله نیز شناخته می شود، در واقع سیستمی می باشد که برای حمل و نقل و جا به جایی وسایل مختلف در محیط های مختلفی صنعتی و تولیدی کاربرد دارند. نوار نقاله پیچشی نیز یکی از دستگاه هایی است که از سیستم تسمه نقاله استفاده می کند و دارای صفحه هایی است که برای انتقال محصولات مختلف مورد استفاده قرار می گیرد و بیشترین کاربرد را معمولا در خطوط تولید کارخانه ها دارد. استفاده از این دستگاه باعث بهبود روند تولیدات و سرعت بخشیدن به امور گردیده است. 

خرید نوار نقاله پیچشی به صورت عمده

انواع نوار نقاله پیچشی در قطرها و طولهای مختلف

انواع نوار نقاله پیچشی در قطرها و طولهای مختلف

سیستم و تجهیزات نوار نقاله با استفاده از دو عدد درام یا توپی عمل می کند و به صورت ممتد می چرخد، این سیستم با به کارگیری چندین چرخ دنده، قلاب، موتور و گیربکس و همچنین تسمه های پهن از جنس لاستیک تشکیل شده و کار می کنند. تسمه ها به وسیله یک غلتک در تمام مسیر حرکت می کنند. نوار های نقاله  پیچشی با توجه به موارد کاربرد آن و استفاده در محیط های متعدد در انواع و اقسام قطر ها و طول ها طراحی شده و در اندازه های مختلفی که متناسب با مکان مورد استفاده باشد، به فروش می رسد. 

نوارهای نقاله در بسیاری از محیط ها نظیر فروشگاه ها، کارخانه ها، پله های برقی و فرودگاه ها و غیره کاربرد فراوان دارند، و بسیاری از فعالیت های دنیای امروز را تسهیل و سرعت بخشیده اند. این سیستم که به میزان چشمگیری زمان و انرژی را ذخیره می کند به صورت خودکار محصولات بزرگ و سنگین را حمل نموده و به کم شدن کار آزمایی آلوده کمک می نماید. 

در اینجا به چند نمونه از انواع نوار نقاله اشاره می کنیم. 

  • نوار نقاله لاستیکی 
  • تسمه نقاله پی وی سی منجید دار 
  • تسمه نقاله توری 
  • و تسمه نقاله زنجیری 

تولید نوار نقاله پیچشی چرخشی

تولید نوار نقاله پیچشی چرخشی

تولید کنندگان نوار نقاله با توجه به نیاز های بازار مصرف و همچنین با به کارگیری تکنولوژی روز به تولید انواع نوار نقاله پیچشی چرخشی با امکانات بالا و مرغوبست مناسب پرداخته اند. کیفیت محصولات شرکت های داخلی تولید کننده در این عرصه به حدی مطلوب بوده که با استاندارد های جهانی برابری می کند و به همین سبب صادرات نوار نقاله نیز به میزان قابل توجهی در سال های اخیر صورت گرفته است. 

در آخر جهت آشنایی بیشتر به سیستم این دستگاه لازم به ذکر است که هر کدام از این دستگاه ها به طور کلی از چند قسمت اصلی تشکیل می شوند که عبارت است از: 

  • موتور یا درایور دستگاه
  • رول کننده یا تسمه 
  • درام های نوار نقاله 
  • و بدنه و فرم کلی 

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵٫ تعداد آرا: ۰

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.