فروش کلی نوار نقاله شن و ماسه در کشور

نوار نقاله شن و ماسه که امروز در صنعت ساختمان سازی پرکاربرد می باشد به صورت کلی از طریق کارخانه تولید کننده و همچنین مراکز فروش و نمایندگی های مجاز موجود در سطح کشور به فروش می رسد؛ برای اطلاع از قیمت نوار نقاله شن و ماسه می توانید به نمایندگی های و سایت های معتبر مربوطه مراجعه کنید. 

فروش کلی نوار نقاله شن و ماسه در کشور

انواع نوار نقاله در کجا کاربرد دارند؟

انواع نوار نقاله در کجا کاربرد دارند؟تسمه نقاله یا نوار نقاله ی شن و ماسه در زمینه های بسیاری کاربرد دارد. برای انتقال مواد توده یا تولید محصولات در معدن، ساخت و ساز، صنایع متالوژی، جابجایی محصولات بسته بندی شده در کارخانه ها و … از نوار نقاله شن و ماسه استفاده می کنند.

در واقع نوار نقاله وسیله ای برای جابجایی و انتقال وسایل می باشد که این وسیله می تواند شن یا ماسه باشو و یا محصولات بسته بندی شده در کارخانجات، این محصول در جابجایی و انتقال مواد سنگین بسیار کاربردی می باشد و در مواردی که برای جابجایی مواد و محصولات راهی طولانی در پیش است وجود نوار نقاله کمک بزرگی به حساب می آید.

برای انجام سریع تر حمل و نقل وسیله ها لازم است که آن را شیب دار کنیم؛ به طور کلی نوار نقاله ها برحسب نیاز کاربرد های مختلفی دارند:

 • نوار نقاله برای جابجایی بارها که به صورت اتوماتیک و خودکار بار ها را جابجا می کنند.
 • در بارگیری کامیون هایی که پایین تر از محل مورد نظر هستند، از نوار نقاله استفاده می شود.
 • در فروشگاه ها از این وسیله در پیشخوان برای حرکت دادن اقلام خرید استفاده می شود.
 • جالب است بدانید پله برقی و تردمیر نیز نوعی نوار نقاله می باشد که برای جابجایی انسان می باشد.

موارد بسیار دیگری وجود دارد که در این مقاله نمی گنجد. 

توزیع عمده نوار نقاله شن و ماسه در کشور

توزیع عمده نوار نقاله شن و ماسه در کشورهمان طور که در مباحث قبل گفته شد، نوار نقاله وسیله ای است که در اکثر زمینه ها کاربرد دارد و کمک بسیار مفیدی برای انتقال و جابجایی به حساب می آید. نوار نقاله ی شن و ماسه در صنعت ساختمان سازی برای انتقال و جابجایی مواد و مصالح مورد استفاده قرار گرفته و علاوه بر سهولت بخشیدن به کار کارکنان موجب سریع تر شدن کارها نیز می شود؛ نوار نقاله ها در انواع مختلف در بازار موجود می باشند.

نوار نقاله های که می توان در اینجا به آن ها اشاره داشت اعم از: 

 1. بارگیری
 2. ناودانی
 3. چرخشی
 4. غلتکی
 5. تسمه ای و مغناطیسی
 6. شیب دار
 7. زنجیری و …

همه این موارد به علاوه نوار نقاله بارگیری و تخلیه به صورت عمده در بازار توزیع می شود تا مشاغل مورد نظر محصول را به راحتی خریداری کرده و مورد استفاده قرار دهند.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵٫ تعداد آرا: ۰

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.