تولید و فروش تسمه نقاله مواد غذایی در سراسر ایران

تولید و فروش تسمه نقاله مواد غذایی در سراسر ایران توسط تولید کنندگان مختلفی انجام می شود. این تولید کنندگان محصولی با کیفیت بالا را تولید و روانه انواع بازارها می کنند. این تولید کنندگان انواع تسمه مواد غذایی را به صورت عمده، به عمده فروش می فروشند، و بعد هم این عمده فروشان محصول را به خرده فروشان عرضه می کنند.

تولید و فروش تسمه نقاله مواد غذایی در سراسر ایران

بزرگترین تولید کننده تسمه نقاله در بازار ایران

بزرگترین تولید کننده تسمه نقاله در بازار ایرانبزرگترین تولید کننده تسمه نقاله در بازار ایران را می توان با جستجو در گوگل پیدا کرد. این تولید که محصولات آن جزو برندهای برتر و صادراتی است، توانسته با استفاده از بهترین دستگاه های پیشرفته و مدرن، محصولی با کیفیت را تولید و روانه انواع بازارهای داخلی و خارجی کند.

تسمه ابزاری است که تمام تجهیزات نوار نقاله را به هم متصل می کند، به همین دلیل باید کیفیت بالای داشته باشد. و این تولید کننده این نکته را سر لوحه کار خود قرار داده است. و برای این که بتواند، محصولی با کیفیت را تولید کند، سعی کرده است، از بهترین مواد اولیه در ساخت محصول استفاده کند، و برای این منظور به دنبال خرید برندهای برتر هستند.

این کارخانه دارای تولیدات متفاوتی است، و انواع محصول این تولیدی می توان به مواردی مانند: تسمه نقاله شیبدار، تسمه نقاله تخت، تسمه نقاله آجدار، تسمه نقاله ساده، تسمه نقاله مواد غذایی، تسمه نقاله بهداشتی، تسمه نقاله نسوز، تسمه نقاله یک لایه، تسمه نقاله چند لایه، تسمه نقاله پلاستیکی، تسمه نقاله صنایع غذایی،تسمه نقاله پلی استر، و…. اشاره کرد.

فروش تسمه نوار نقاله مخصوص مواد و صنایع غذایی

فروش تسمه نوار نقاله مخصوص مواد و صنایع غذاییفروش تسمه نوار نقاله مخصوص مواد صنایع غذایی توسط گروه های مختلفی انجام می شود.

اولین این گروه ها تولید کننده است. بیشتر برای خرید عمده باید به این فروشنده مراجعه کرد. دومین این گروه ها نمایندگی فروش تسمه نقاله، است. این فروشنده هم بیشتر محصول را به صورت عمده می فروشند. سومین فروشنده می توان به مراکز پخش اشاره کرد. این فروشنده هم مانند: فروشندگان قبلی محصول را عمده عرضه می کنند، اما برای خرید جزیی، هم می شود به آن مراجعه کرد. چهارمین فروشنده شرکت های پخش کننده هستند، این شرکت ها که از نامش پیداست، پخش عمده را انجام می دهند. آخرین فروشنده فروشگاه های ابزار صنعتی هستند، که در سطح شهر دیده می شود. این فروشندگان بر عکس فروشندگان قبلی محصول را به صورت جزیی عرضه می کنند.

تمام این فروشندگان علاوه بر فروش حضوری به فروش آنلاین محصول هم مشغول اند. اگر شما علاقمند هستید، محصول را اینترنتی خرید کنید، می توانید، به سایت های فروش این گروه ها مراجعه کنید، و محصول مورد نظر خود را خرید کنید.

شرکت عرضه تسمه نوار نقاله در ضخامت و سایز های مختلف

شرکت عرضه تسمه نوار نقاله در ضخامت و سایز های مختلفشرکت عرضه تسمه نوار نقاله در ضخامت و سایز های مختلف را از کارخانه تولیدی خریداری می کند، و بعد از خرید شروع به پخش عمده محصول به عمده فروشان می کند. شرکت عرضه کننده باید از انواع ضخامت تسمه نقاله اطلاع داشته باشد، تا بتواند، محصول مورد نیاز تمام صنایع را تامین کند. ضخامت و سایز تسمه نقاله با توجه به نوع استفاده و کاربرد آن متفاوت است، و هر چه نقاله مواد سنگین تر را جابجا کند، ضخامت تسمه هم بالا می رود.

شرکت پخش کننده، چون با عمده فروشان، و خرده فروشان در ارتباط است، به راحتی می تواند، تشخیص دهد، که به چه اندازه بازار به محصول نیاز دارد. و این باعث می شود، تا شرکت از خرید محصول اضافی جلوگیری کند. چون مازاد محصول برای شرکت می تواند، هزینه زا باشد.

انواع تسمه نقاله جهت حمل مواد غذایی و بهداشتی

انواع تسمه نقاله جهت حمل مواد غذایی و بهداشتیانواع تسمه نقاله جهت حمل مواد غذایی و بهداشتی شامل موارد زیر می شود، که ما به طور خلاصه و گذرا به آن اشاره می کنیم:

 • تسمه نقاله پی وی سی:    این نوع محصول در صنایع غذایی و بهداشتی به شدت کاربرد دارد، و علت آن هم به خاطر سازگاری تسمه های pvc در صنایع خوراکی و بهداشتی است. این تسمه ها در انواع و سایزهای مختلفی تولید می شود. این نوع کالا در دو نوع صاف و آجدار تولید می شود. بافت نخ این تسمه به طوری است که ستون های محکم و مستحکمی را در طول و عرض نوار ایجاد می کند.
 • تسمه نقاله پارچه ای یا نمدی:   این نوع محصول تمام مزیت های تسمه pvc، را دارد. با این تفاوت که لایه بالایی تسمه نقاله پارچه ای یا نمدی به جای پی وی سی از پارچه یا الیاف کتان یا پلی استر ساخته شده است. این تسمه به علت سازگار بودن با مواد غذایی، دارویی، و بهداشتی، و انواع شیرینی جات مانند: بیسکویت، کلوچه، نان فانتزی، کاربرد دارد.
 • تسمه نقاله مدولار یا نوار نقاله مدولار: این نوع محصول تماما از جنس پلاستیک بوده، و از مونتاژ قطعات پلاستیکی کوچک با سایز استاندارد ساخته می شود، و با کنار هم قرار گرفتن قطعات تسمه نقاله مدولار با طول و عرض مشخص و مقاوم در برابر ضربه بالا بدست می آید. این نوع تسمه در خطوط شست و شو مواد بهداشتی و غذایی استفاده می شود، تمامی قطعات کوچک این تسمه توسط پین یا قفل به طوری که آن ها ضد آب باشند، به یکدیگر متصل می شوند.
 • تسمه نقاله برزنتی یا نوار نقاله برزنتی ( الواتوری)، این محصول مانند تسمه مدولار است. با این تفاوت که جنس زیرین آن از بزرنت است.

نرخ روز تسمه نوار نقاله صنایع غذایی

نرخ روز تسمه نوار نقاله صنایع غذایینرخ روز تسمه نوار نقاله صنایع غذایی با توجه به نوع برند، کیفیت، عرض و سایز، و ضخامت، متفاوت است. شما می توانید، با مراجعه به فروشگاه های که خرید و فروش ابزار آلات صنعتی را انجام می دهند، از انواع قیمت ها اطلاع یابید. قیمت این محصول با توجه به نوع استفاده و کاربرد آن متفاوت است. به عنوان نمونه قیمت تسمه ای که برای نوار نقاله ای که در صنایعی مانند سیمان استفاده می شود، قیمت متفاوتی با تسمه ای که در نوار نقاله مواد غذایی استفاده می شود، دارد.

نوع خرید ( عمده، یا جزیی)، هم روی قیمت موثر است. این که ما محصول را از کدام فروشنده خرید کرده ایم، روی قیمت تاثیر دارد، به عنوان نمونه قیمت در مراکز فروش، با قیمت در فروشگاه های سطح شهر متفاوت است.  

تامین کننده عمده تسمه نقاله مواد غذایی

تامین کننده عمده تسمه نقاله مواد غذاییتامین کننده عمده تسمه نقاله مواد غذایی در کشور تولید کننده است. به طور کلی این تولید کننده است، که با تولید عمده، و فروش عمده، محصول به عمده فروشان عرضه می کند. و این عمده فروشان هم محصول را به فروشگاه های سطح شهر می رسانند. در واقع اگر تولید کننده ای وجود نداشت محصولی هم در بازار یافت نمی شد. در نتیجه تامین کننده این محصول کارخانه های تولیدی انواع تسمه نقاله هستند.

خرده فروشان، عمده فروشان، شرکت های پخش کننده، همه برای خرید به نوعی با تولید کننده در ارتباط هستند، و اگر تولید کننده ای نباشد، هیچ کدام از این گروه ها هم وجود ندارد.

باکیفیت ترین نوع تسمه مواد غذایی

باکیفیت ترین نوع تسمه مواد غذاییبا کیفیت ترین نوع تسمه مواد غذایی باید دارای ویژگی های زیر باشد.

 • یک تسمه نقاله موا غذایی باید از بهترین و مرغوب ترین مواد اولیه ساخته شده باشد.
 • این نوع محصول باید استحکام، و مقاومت بالایی داشته باشد.
 • سایز و عرض، ضخامت تسمه متناسب با نوع نوار نقاله باشد. یعنی هر چه نوار نقاله مواد سنگین تری را جابجا می کند، باید عرض آن هم بالاتر باشد.
 • رنگ تسمه نقاله باید متنوع باشد. تا مشتری طبق سلیقه خود خرید کند.
 • یک محصول با کیفیت باید مطابق با استاندارهای جهانی تولید شده باشد. 
 • تسمه باید به عنوان ستون محکمی برای نوار نقاله باشد، و تحمل بار را داشته باشد. 
 • یک محصول با کیفیت باید در هنگام استفاده از نوار نقاله باعث ایجاد آسیب به مواد و اپراتور، نشود.

مراکز پخش تسمه نوار نقاله در بازار ایران

مراکز پخش تسمه نوار نقاله در بازار ایرانمراکز پخش تسمه نوار نقاله در بازار ایران به فروش انواع محصول با قیمت های مناسبی پرداخته است. در این مراکز معمولا محصولات با کیفیتی عرضه می شود، به همین دلیل اگر کیفیت تسمه نقاله برای شما مهم است، توصیه می کنیم، از این مکان خرید کنید. بیشتر کارخانه های تولید کننده نوار نقاله برای خرید محصول مورد نیاز خود به این مکان مراجعه می کنند. چون خرید در این مکان ها باعث می شود، تا از کیفیت محصول اطمینان یافت. در ضمن با هزینه کمتری هم می شود، محصول را از این مراکز تهیه کرد. چون برندهای مختلف، با سایز و اندازه های متفاوتی در این مراکز عرضه می شود. قیمت تسمه نقاله در این مکان ها با قیمت درب کارخانه برابر است. حتی می توان محصول را از این مراکز با قیمت پایین تری از قیمت کارخانه تهیه کرد. چون بیشتر تولید کنندگان تسمه نوار نقاله به اینجا می آیند، و همین باعث ایجاد رقابت شدید می شود. و همین رقابت می تواند، فرصتی ایجاد کند، تا خریدار محصول خود را با قیمت ارزاتی تهیه کند.

محل فروش تسمه نوار نقاله صنایع مختلف

محل فروش تسمه نوار نقاله صنایع مختلفمحل فروش تسمه نوار نقاله صنایع مختلف را می توان با جستجو در اینترنت پیدا کرد. چون محل فروش این محصول در شهر های مختلف متفاوت است. ممکن است در شهری مانند تهران در چندین مکان این محصول توسط فروشندگان مختلفی عرضه شود. اما در شهرستان ها، یا شهرهای کوچک ممکن است فقط محصول را بتوان از فروشگاه های ابزار آلات صنعتی که در سطح شهر وجود دارد، تهیه کرد. اما هر چه محل فروش محصول بزرگتر باشد، و تعداد فروشندگان هم بیشتر باشد، به راحتی می توان محصول را با قیمت ارزانی تهیه کرد. معمولا با مراجعه به محل فروش این محصول می توان انواع کالا مانند: تصمه نقاله صنایع غذایی، تسمه نقاله لاستیکی، تسمه موا غذایی، و…. را تهیه کرد.

فروشنده تسمه نوار نقاله تخت و شیبدار

فروشنده تسمه نوار نقاله تخت و شیبدارفروشنده تسمه نوار نقاله تخت و شیبدار را می توان در فروشگاه های سطح شهر مشاهده کرد. این فروشندگان باید با انواع برند، سایز و اندازه های، مختلف آشنا باشند، همچنین برندهای برتر را بشناسند، تا بتوانند، در هنگام خرید محصولی با کیفیت را خرید کنند. این فروشندگان باید انواع تسمه را مطابق با نوع استفاده نوار نقاله عرضه کنند. این فروشنده برای این که بتواند، محصول خود را با قیمت ارزانی عرضه کند، تا فروش بیشتری داشته باشد، سعی می کند، محصول را مستقیم و بدون واسطه خرید کند. 

فروشنده این محصول مانند فروشندگان دیگر محصولات باید بتواند، جنس مرغوب را از جنس نا مرغوب تشخیص دهد، و در کار خود خبره باشد.

ارزان ترین تسمه نقاله ساده و آجدار

ارزان ترین تسمه نقاله ساده و آجدارارزان ترین تسمه نقاله ساده و آجدار با توجه به نوع برند، کیفیت، طرح و مدل، سایز و عرض، تسمه متفاوت است. یعنی هرچه کیفیت محصول پایین تر باشد، مسلما قیمت کمتری هم دارد. و هر چه سایز و ضخامت تسمه کمتر و ساده تر باشد، قیمت پایین تر است. ارزان ترین تسمه با توجه به نوع برند متفاوت است. به عنوان نمونه یک تولید کننده برتر ممکن است با کاهش هزینه های تولید توانسته، انواع محصولات ارزانی را تولید، و روانه انواع بازارها کند. با این توضیح حتما شما متوجه شدید، که قیمت ارزان همیشه نشانه بی کیفیت بودن محصول نیست. با پیشرفت علم و فناوری جهانی بسیاری از تولیدکنندگان به سوی تولید محصولی با کیفیت و ارزان هستند. 

شما عزیزان می توانید، برای اطلاع از ارزانترین محصول و برند، به سایت های اینترنتی مراجعه کنید، و انواع برندهای ارزان را شناسایی کنید. تا در هنگام خرید بهتر بتوانید، محصول خود را تهیه کنید.

خریداران عمده و جزئی تسمه نوار نقاله مواد غذایی

خریداران عمده و جزئی تسمه نوار نقاله مواد غذاییخریداران عمده و جزئی تسمه نوار نقاله مواد غذایی می توانند، به فروشندگان مختلف این محصول مراجعه کنند. بیشتر عمده فروشانی که در بازار می بینیم، به فروش جزیی محصول هم مشغول اند، و همین باعث شده خریداران به راحتی بتوانند، محصول مورد نیاز خود را تهیه کنند. از عمده فروشان این محصول می توان به نمایندگی، مرکز فروش، شرکت های بازرگانی، اشاره کرد. در گذشته این سه گروه بیشتر محصول را به صورت عمده عرضه می کردند، اما امروزه بیشتر این گروه ها خرده فروشی محصول هم انجام می دهند.

برای خرید جزیی محصول می توان به فروشگاه های که انواع ابزار آلات صنعتی را عرضه می کنند، مراجعه و محصول را خرید کرد. با گسترش دانش بشری و خرید اینترنتی محصول بسیاری از این فروشندگان دست به فروش اینترنتی محصول هم زده اند. و خرید را برای مشتری آسان کرده اند.

تسمه نقاله نسوز را از کجا می توان خریداری کرد؟

تسمه نقاله نسوز را از کجا می توان خریداری کرد؟تسمه نقاله نسوز را از کجا می توان خریداری کرد؟ برای پاسخ به این سوال باید بگوییم، این نوع تسمه هم توسط فروشندگان دیگر تسمه ها عرضه می شود. یعنی هر فروشنده ای که به فروش تسمه مشغول است، انواع محصول را عرضه می کنند. برای خرید این محصول باید به فروشندگان آن مراجعه کرد. این فروشندگان می تواند، تولید کننده، نمایندگی، مرکز پخش، فروشگاه های سطح شهر، فروشگاه های اینترنتی، شرکت های بازرگانی باشد. این که ما بخواهیم محصول را به صورت عمده خرید کنیم نوع فروشنده هم متفاوت است. به عنوان نمونه برای خرید جزیی محصول مثلا برای خرید دو تا تسمه می توان از فروشگاه ها ی سطح شهر خرید کرد. اما برای خرید عمده می توان به تولید کننده، مراجعه کرد.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵٫ تعداد آرا: ۰

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.