مرکز فروش تسمه نقاله پی وی سی در بازار ایران

تسمه نقاله پی وی سی یکی از انواع متنوع این محصول است که در انواع مدل های مختلف در بازار عرضه می شود و به دلیل کاربردهای فراوانی که در صنایع مختلف دارد در اشکال و ابعاد متفاوت تولید می شود. امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی همه ی صنایع بسته به نوع مدل آن؛ از این دستگاه ها استفاده می کنند و این باعث راحت شده انتقال تولیدات کارخانجات شده است. لذا به دلیل مزیت های فراوانی که این دستگاه دارد در مراکز فروش تسمه پی وی سی در بازار ایران؛ از خرید و فروش بالایی برخوردار بوده است.

مرکز فروش تسمه نقاله پی وی سی در بازار ایران

تسمه نوار نقاله پی وی سی با کیفیت عالی

تسمه نوار نقاله پی وی سی با کیفیت عالیتسمه نوار نقاله پی وی سی با کیفیت عالی تولید می شود که مقاوم به روغن هستند و به همین دلیل در نوع تسمه نقاله مواد غذایی وارد بازار می شوند. آنها با توجه به مواد اولیه ساختاری که دارند مطابق با استانداردهای بهداشتی جهانی و مواد غذایی وارد بازار می شوند.

این محصول در برنامه های گسترده ای مانند صنایع غذایی و بسته بندی انواع نوشیدنی و بازرسی قرار می گیرند و رنگ تسمه نقاله در انواع سبز؛ سفید؛ آبی در عرض های ۱۰ تا ۳۰۰۰ میلیمتری با ضخامت های مختلف عرضه می شوند. 


تسمه نقاله مواد دارویی و تسمه نقاله مواد بهداشتی نیز از این قبیل محصول با جنس پی وی سی است که کاملا بهداشتی و با کیفیت تولید می شود‌. لذا این محصول در دو نوع مختلف وارد بازار می شود.

 • نوار نقاله پی وی سی پشت پلی استر
 • تسمه نقاله با پشت و رو آن صاف یا شطرنجی پی وی سی 

نرخ روز تسمه نقاله پی وی سی در تهران

نرخ روز تسمه نقاله پی وی سی در تهران

  نرخ روز تسمه ی نقاله پی وی سی در تهران به عوامل مختلفی بستگی دارد. مانند:

  • کیفیت به طور معمول تسمه نقاله تهران از ترکیب کائوچو و …. تشکیل شده است که شرکت های زیادی به جهت کسب سود بیشتر اقدام به تولید آن با مخلوط زغال سنگ می کنند که این باعث پایین آمدن کیفیت و قیمت خواهد شد.
  • نوار نقاله موادی که توسط این دستگاه انتقال داده می شود مختلف است لذا در صنایع مختلف و بر اساس شرایط محیطی متفاوت از پوشش های متنوعی در آن استفاده می کنند. همچنین در صورتی که از انواع نوار نقاله ضد سایش؛ ضدروغن؛ ضد حرارت و تسمه نقاله نسوز نام برده می شود مسلما این محصول از جنس کائوچو و با کیفیت و گرانتر است ولی اگر از زغال سنگ در آن مخلوط باشد ارزان و برای خریدار هزینه بر می باشد.
  • نیروی کششی تسمه نیروی کششی تسمه EP در قیمت بسیار تاثیر گذار است لذا EP بر واحد نیوتون بر میلیمتر است و هرچه عدد آن بزرگتر باشد مقاومت و قیمت نوار نقاله بیشتر خواهد بود.
  • کشور تولید کننده در کشورهای صنعتی مختلف تکنولوژی تولید انواع نوار نقاله مختلف است لذا کیفیت و قیمت هر برندی متفاوت خواهد بود.
  • پوشش لاستیکی بالای نوار نقاله نوار نقاله از پلیمر و کائوچو ساخته می شود و با توجه به محیط های خاصی که دستگاه در آن استفاده می شود مانند گرما؛ روغن؛حرارت؛ مواد ساینده؛ مواد شیمیایی و…. از پوشش های خاص و مختلف استفاده می شود که هر کدام بر قیمت تاثیر دارد.

  تامین کننده عمده تسمه نوار نقاله پی وی سی

  تامین کننده عمده تسمه نوار نقاله پی وی سیتامین کننده عمده تسمه نوار نقاله پی وی سی در کشور بعد از تولید کننده واسطه گرانی هستند که در کار خرید و فروش این محصول بوده و به طور کلی به معاملات این دستگاه می پردازند‌. یکی از این واسطه گران تجار و بازرگانان هستند که در این عرصه مشغول بوده و نیاز کشور را تامین می کنند.

  همچنین انواع مختلف تسمه نقاله صنایع سبک و سنگین در برندهای مختلف توسط این مراکز عمده در کشور به فروش می رسد و سودی که در این زمینه کسب می کنند نقطه قوتی برای فعالیت این واسطه گران می باشد. 

  تامین کنندگان عمده نوار نقاله از فعالان عرصه اقتصادی تجاری هستند که حجم بالای انواع دستگاه را نگهداری و حمل نقل نموده و به فروش می رسانند و عملکرد خوب آنان در این زمینه باعث رضایت مندی مشتریان خواهد بود. 

  نمایندگی مجاز انواع تسمه نقاله

  نمایندگی مجاز انواع تسمه نقالهنمایندگی مجاز انواع تسمه نقاله در مراکز استان ها وجود دارد که هدف از ایجاد آن عرضه بدون واسطه و مستقیم این دستگاه با قیمت مناسب می باشد. لذا با پشتیبانی از برند خود و بازار یابی و تبلیغات خود در کشور با توجه به نیاز هر منطقه این محصول را به طور گسترده به فروش می رساند.

  با توجه به گسترش این مراکز در نقاط مختلف کشور هر کدام به گونه ای سعی در قبضه بازار نموده و این محصول را به صورت مویرگی و پراکنده در دسترس مشتریان قرار خواهند داد و با شناسایی بازار به ارائه مدلی طبق خواسته مشتری می کنند.

  این نمایندگی ها با ارتباط مستقیمی که با تولید کننده دارند پر فروش ترین و پرطرفدارترین محصول را معرفی نموده و به ارائه نوعی مدل مرغوب با نرخ مناسب تلاش خواهند نمود.

  شرکت تولید و پخش تسمه نقاله پلاستیکی

  شرکت تولید و پخش تسمه نقاله پلاستیکیشرکت تولید و پخش تسمه نقاله پلاستیکی این دستگاه را با پیشرفته ترین مدل ها طراحی نموده و تولید می کند. این تولیدی ها با استفاده از تجهیزات و دستگاه های پیشرفته و با بهره گیری از طراحان و مهندسان متخصص خود انواع برندهای معتبر را وارد بازار می کنند.

  امروزه با تغییرات شگرفی که در این صنعت ایجاد شده و با استفاده از تکنسین مربوط به این صنعت تسمه نقاله لاستیکی در این شرکت ها در انواع اتوماتیک و نیمه اتوماتیک تولید شده و مستقیم و تیراژ بالا وارد بازار شده و پخش می شود.

  همچنین پخش انواع نوار نقاله توسط خود تولید کننده یا شرکت های پخش انجام می شود و این توزیع کنندگان انواع این دستگاه را عمده از تولید کننده با قیمت کم خریداری می کنند و با قیمت بالاتر در سطح کشور به فروش رسانیده و کسب سود خواهند نمود.

  انواع تسمه نقاله پی وی سی مقاوم در برابر سایش و حرارت

  انواع تسمه نقاله پی وی سی مقاوم در برابر سایش و حرارتانواع تسمه نقاله مقاوم پی وی سی که در برابر سایش و حرارت با دوام است شامل:

  • تسمه نقاله آجدار پی وی سی گریپ
  • تسمه نقاله آجدار پی وی سی پله ای
  • تسمه نقاله آجدار پی وی سی شیاری
  • تسمه نقاله ساده پی وی سی

  تسمه نقاله پی وی سی از دو جزئی اصلی و بافت نخی و لایه لاستیکی می باشد که تار و پود تنیده شده یا پارچه بین آنها از الیاف پلی استر؛ کتان؛ و یا ترکیبی از آنها می باشد که مانند ستوت های مستحکمی در طول و عرض تسمه نقاله عمل کرده و مقاومت بسیار بالایی را در نوار نقاله ایجاد می کند.

  پی وی سی به تنهایی مقاومت ندارد و از پارچه به خاطر ایجاد کشش و افزایش مقاومت آن استفاده می شود. از جمله ویژگی تسمه پی وی سی شامل:

  • کارایی آن در رنج های مختلف دمایی
  • دارای مزیت آنتی استاتیک
  • مقاومت بالا در برابر اسید؛ چربی؛ روغن های صنعتی؛ مواد شیمیایی و آب
  • ضد سائیدگی
  • مقاومت در برابر آب گرم و بخار؛ اشعه ماورائ بنفش
  • قابلیت بهینه کردن در برابر آتش
  • سازگاری برای صنایع غذایی
  • قیمت مناسب
  • انعطاف پذیری کم در دمای پایین
  • مقاومت سایشی

  عرضه کننده بهترین تسمه نوار نقاله صنعتی

  عرضه کننده بهترین تسمه نوار نقاله صنعتیعرضه کننده بهترین تسمه نوار نقاله صنعتی به فروش تخصصی انواع مختلف آن می پردازد لذا با شناختی که از بازار دارند نبض بازار را در دست گرفته و این محصول را عمده یا خرده بدست مشتری می رسانند. 

  فروشگاه تسمه صنعتی با حضور فعال در بازار نسب به رقبا پیشی گرفته و به هدف خود که فروش با رضایتمندی مشتری است خواهد رسید این مراکز منحصر به ارائه یک برند یا یک مدل نیستند بلکه انواع مختلف را به فروش می رسانند. 

  این کالای ارزشمند در مراجع فروش انواع نوار نقاله از بازار داغی برخوردار بوده و توانسته در صنایع مختلف خود را جای دهد و کیفیت بالای آن انگیزه ای باشد برای افزایش خرید و فروش؛ و همچنین در سایت های فروش نیز به صورت وسیعی عرضه شود.

  شهرهای صنعتی در نقاط مختلف کشور از بیشترین مراکز فروش برخوردار خواهد بود که فروشندگان آن به صورت متمرکز و پراکنده در سطح استان ها مستقر هستند چون میزان تقاضا در این مناطق بیشتر است. 

  محل فروش جدیدترین تسمه های نوار نقاله

  محل فروش جدیدترین تسمه های نوار نقالهدر محل فروش جدیدترین تسمه های نوار نقاله فروشندگان برای فروش در رقابت هستند که هر کدام به روشی محصول خود را عرضه می کند. همانطور که همه می دانیم در بازار فروشنده خرده فروش و عمده فروش متفاوت است و عمده فروشان اغلب در غالب یک شرکت کار می کنند.

  خریداران نیز قبل از خرید باید از این محصول و برندهای آن اطلاعات کافی داشته و از قیمت های آن آگاه بوده حتی از انواع این دستگاه ها و کاربردی که دارند اطلاع کسب نماید و باتوجه به کاربردشان آنها را تهیه کند.

  خریداران نیز می توانندبرای تهیه تسمه نقاله ایرانی یا خارجی به سایت های فروش در اینترنت نیز مراجعه نموده و به صورت آنلاین خرید کنند که راحت ترین روش خرید است و بدون هزینه و دغدغه ای انجام می شود. 

  تسمه نقاله پی وی سی با کیفیت بالا و قیمت ارزان

  تسمه نقاله پی وی سی با کیفیت بالا و قیمت ارزانتسمه نقاله های پی وی سی با کیفیت بالا و قیمت ارزان در مراکز فروش به طرق مختلف در برندهای متفاوت عرضه می شود. این محصول در انواع تسمه نقاله صنایع سبک و تسمه نقاله صنایع سنگین در دسترس مشتریان قرار خواهد گرفت که برندهای معتبر آن دارای گارانتی و خدمات پس از فروش می باشد.

  تسمه نقاله ارزان پی وی سی تنوع بالایی در عرض؛ ضخامت؛ رنگ و نوع آج دارد و همچنین روشهای گوناگونی در روش اتصال یا همان آپارات آن دارد لذا دو جزئی اصلی از این محصول بافت نخ و پی وی سی آن است.

  نوعی از این محصول مقاوم و با کیفیت به حرارت ۲۲۰ درجه سانتیگراد است که بعد از کوره پخت در صنایع کاشی و سرامیک و … استفاده می شود. همچنین دو طرف این تسمه از نخ های نسوز به کار می رود تا تحمل بالایی داشته باشد.

  پر مصرف ترین تسمه نوار نقاله پی وی سی

  پر مصرف ترین تسمه نوار نقاله پی وی سیپر مصرف ترین تسمه نوار نقاله نوع پی وی سی است چون بهترین خصوصیت این تسمه نقاله ها بهداشتی بودن و سازگاری آن با مواد غذایی و دارویی می باشد و به همین علت است که این تسمه خواهان بسیار زیادی دارد.

  دامنه بسیار زیاد و وسیع استفاده از تسمه نقاله های پی وی سی از دستگاه های نوار نقاله بسییار کوچک فرودگاهی؛ فروشگاهی گرفته تا دستگاه های نقاله تخصصی کارگاهی و کارخانه ای و یا دستگاه های ورزشی تردمیل را پوشش می دهد.

  کیفیت تسمه نقاله نیز متفاوت است و در نوع پی وی سی لایه بالایی و سطحی لاستیکی است که محصول روی آن برای انتقال قرار می گیرد و با توجه به نوع استفاده و کاربردش از جنس پی وی سی صاف و آجدار می باشند و لایه زیرین آن از جنس پی وی سی یا الیاف مصنوعی بافته شده است و تعداد لایه وسطی با توجه به مقدار ضخامت کلی تسمه نقاله متفاوت می باشد.

  بازار بزرگ فروش تسمه نقاله پی وی سی در کشور

  بازار بزرگ فروش تسمه نقاله پی وی سی در کشوردر بازار بزرگ فروش تسمه نقاله وی وی سی در کشور می توان بسته به هر سلیقه ای برند مورد نظر را خریداری نمود که در این بازار فروشندگان همواره در یک نقطه جمع هستند و به فروش تسمه نقاله در قیمت های مختلف می پردازند. 

  در این بازار به علت بالا بودن میزان عرضه و رقابت در فروش نوار نقاله با کیفیت بالا و قیمت مناسب عرضه می شود. تسمه نقاله پی وی سی به کاربرد بالایی که دارند خریداران زیادی را به خود اختصاص داده است.

  مشتریان این محصول نیز صنعتگران مختلف هستند که این دستگاه را خریداری نموده و در تولیدات خود از آن استفاده می کنند و هر تولیدی نیز ممکن است مدل های مختلف با کارکردهای متفاوت این نوار نقاله را خریداری کنند.

  این محصول علاوه بر عرضه در داخل کشور در بازارهای بین المللی نیز خرید و فروش می شود و علاوه بر برندهای ایرانی می توان از انواع خارجی آن نیز خریداری نمود که نوع ایرانی ارزانتر و با صرفه تر خواهد بود.

  سازنده تسمه نقاله در ضخامت و اندازه های مختلف

  سازنده تسمه نقاله در ضخامت و اندازه های مختلفسازنده تسمه نوار نقاله در ضخامت و اندازه های مختلف شرکت های تولید کننده ای هستند که در کار طراحی و ارائه این محصول در مدل های مختلف می باشند.

  ساخت نوار نقاله بدین صورت است که از یک تسمه یا نوار بسته به دور دو پولی در ابتدا و انتهای کانوایر تشکیل شده است و با حرکت پولی و در اثر اصطحکاک بین نوار و پولی نوار شروع به حرکت خواهد نمود.

  اجسام در یک یا چند نقطه روی نوار ریخته می شوند و در اثر حرکت خطی نوار؛ اجسام در نقطه دیگر تخلیه می شوند. لذا برای تحمل وزن نوار و بار در طول مسیر از رولیک های هرزگرد استفاده می شود.

  امروزه نیز با پیشرفت در این مسیر لوازمی اضافی در جهت کنترل بیشتر نوار؛ کاهش ریزش بار از نوار؛ کاهش گرد و غبار در نظر گرفته شده است. ضخامت تسمه نقاله یک الی هشت میلی متر است که بیشترین کاربرد آن را سه میلیمتری آن دارد و همچنین سایز تسمه نقاله نیز بسته به کابرد آن نیز مختلف می باشد.

  چقدر این پست مفید بود؟

  روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

  میانگین امتیاز ۵ / ۵٫ تعداد آرا: ۱

  تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.